SERVIS FOTOAPARÁTŮ A VIDEOKAMER
Panasonic, Kodak, Sony, Leica, Nikon,
Olympus, Canon, Casio...

Sezimova 14, Praha 4, 140 00
Tel: 777 548 202 Email: optimus@foto-optimus.cz
 

ÚVOD

Servis fotoaparátů a videokamer

 
 

Vítejte na webových stránkách firmy Optimus - servis fotoaparátů a videokamer

Otevřeno Po-Čt 9:00-17:00, Pa 8:00-15:00, popřípadě volejte na tel: 777 548 202, Na prodejně akceptujeme platbu pouze v hotovosti, Děkujeme

V současné době provádíme pozáruční servis fotoaparátů (kompaktů, zrcadlovek) a videokamer značek PANASONIC, NIKON, BENQ, CANON, CASIO, FLEXARET, FUJIFILM, GOPRO, JVC, KODAK, LEICA, MINOLTA, OLYMPUS, PENTACON, PENTAX, PRAKTICA, SONY, YASHICA atd ... Provádíme opravy a čištění mikroskopů, objektivů, projektorů, po dohodě opravy starých typů analogových a historických přístrojů.

Dále pak povrchové čištění a čištění CCD/CMOS čipů u všech typů digitálních fotoaparátů, vyměňujeme LCD displeje u většiny typů digitálních fotoaparátů.

Servis videokamer a fotoaparátůMikroskopy a váhy Videokamera Panasonic HD

Panasonic Kodak Sony Minolta Praktica Yashica Leica

Prodáváme příslušenství a spotřební materiál pro fotoaparáty a videokamery. Vyrábíme průkazové fotografie, pro smluvní partnery jsme sběrnou zakázek velkoformátového tisku a fotosběrnou. Nabízíme také bazar použíté fotografické techniky. Najdete u nás digitální i analogové fotoaparáty, externí blesky, krytky a filtry objektivů, digitální fotorámečky, dalekohledy a dálší použitou techniku.

Těšíme se na vaší návštěvu, team Optimus-servis

copyright 2011